O nas

O nas

Nasz zespół tworzy młoda, perspektywiczna kadra, która posiada wykształcenie kierunkowe oraz bogate doświadczenie zawodowe w pracy z małymi dziećmi. Nasza praca jest dla nas równocześnie pasją. Wkładamy w nią całe serce. Inspiracje na zajęcia dla dzieci czerpiemy z wiedzy, pracy zawodowej oraz obserwacji najmłodszych.

Dlaczego my

Wyróżnia nas zaangażowanie w wykonywaną pracę. Kochamy dzieci! Jesteśmy przy tym świadomi wpływu zajęć w życie i rozwój dzieci, dlatego dbamy o nie, jak o największy skarb. Pomysł na utworzenie projektu dla tak młodych dzieci, zrodził się dzięki wnikliwej obserwacji pracy z najmłodszymi w przedszkolach i klubach sportowych. Wiemy, że nauka i poznanie takich z pozoru „dorosłych” umiejętności, jak przedsiębiorczość, komunikatywność czy kreatywność, mogą być dziecinnie proste. Nasze zajęcia to najlepszy przykład zabawy z nauką. Przecież nigdy nie jest za wcześnie na to, aby rozpocząć kształtowanie prawidłowych nawyków, które w dorosłym życiu są bezcenne.

Dlaczego nasze zajęcia​

Dla dzieci i ich rozwoju niezwykle ważne jest otoczenie i źródła wiedzy. Dzieci najlepiej rozwijają się w zróżnicowanym otoczeniu, w którym czują się swobodnie i bezpiecznie. Dlatego nasze zajęcia dla dzieci i warsztaty prowadzone są w ciekawy i oryginalny sposób, który jest dopasowany do możliwości rozwojowych najmłodszych. Wszystkie organizowane przez nas warsztaty dla dzieci są dopasowane do wieku uczestników, w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać ich możliwości. Co więcej, dbamy o różnorodność wykorzystywanych metod i technik pracy. Wykorzystujemy podczas nich zarówno tradycyjne, jak i innowacyjne metody pracy z małymi dziećmi. Zajęcia są opracowane w autorski sposób, który uwzględnia poziom rozwoju dzieci na tym etapie. Nasze warsztaty to zajęcia dla wszystkich szkrabów, to również odpowiednie zajęcia dla dzieci z zespołem Aspergera i orzeczeniem o dysfunkcjach.​

Gdzie i dla kogo zajęcia dla dzieci EXPERTUŚ, czyli Nauka Kompetencji Przyszłości?

Zajęcia i warsztaty dla dzieci odbywają się na obszarze Wielkopolski. Nasze warsztaty to doskonały pomysł na kreatywne zajęcia dla dzieci rodziców, którym zależy na stymulowaniu rozwoju ich pociech i zapewnieniu im, jak najlepszego startu w przyszłość.

expertuswarsztaty.pl © wszystkie prawa zastrzeżone

expertuswarsztaty.pl © wszystkie prawa zastrzeżone